Ansatte

Terje Gulbrandsen
Daglig leder
+47 982 23 345
terje.gulbrandsen@pulpgrafisk.no

Janne Wilhelmsen
Kreativ leder / Senior prosjektleder
+47 464 88 207
janne.wilhelmsen@pulpgrafisk.no

Mariann Watterud Mascioli
Administrasjon / HR / Prosjektleder
+47 959 32 628
mariann@pulpgrafisk.no

Anette Bjørnstad
Senior prosjektleder
+47 977 07 917
anette.bjornstad@pulpgrafisk.no

Linda Fjeldhammer
Grafisk Designer
+47 982 23 323
linda.fjeldhammer@pulpgrafisk.no

Anja Grøndal
Grafisk designer
+47 922 21 604
anja.grondal@pulpgrafisk.no

Cicilie Ulvestad Winther
Grafisk designer
+47 932 05 052
cicilie.ulvestad@pulpgrafisk.no

Maiken Arnesen
Produksjonsmedarbeider
+47 976 43 175
maiken@pulpgrafisk.no

Heidi Ege
Grafisk designer
+47 995 53 488
heidi.ege@pulpgrafisk.no

Erling Smemo
Grafisk og digital designer
+47 452 70 292
erling.smemo@pulpgrafisk.no

Kai Eriksen
Produksjonsansvarlig digitaltrykk
+47 982 23 344
kai.eriksen@pulpgrafisk.no

Geir Markeng
Produksjonsmedarbeider
+47 951 02 801
geir.markeng@pulpgrafisk.no

Karoline Kollar
Produksjonsmedarbeider (Lærling)
+47 993 07 829
karoline.kollar@pulpgrafisk.no

Trine Danielsen
Grafisk designer
+47 922 50 900
trine.danielsen@pulpgrafisk.no

Constantin Jdeed
Lager- og logistikkmedarbeider
+47 484 49 022
constantin.jdeed@pulpgrafisk.no

Vil du vite mer? Ta kontakt med oss.